Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Utkast til Kampen for tilværelsen

Olje på lerret
60x67
Signert nede t.v.: C Krohg

Vurdering

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 55 000