Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Utkast til Kampen for tilværelsen

Olje på lerret
60x67
Signert nede t.v.: C Krohg

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 55 000