Krohg, Christian(1852-1925)
Utkast til Kampen for tilværelsen
Olje på lerret
60x67
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 55 000
Olje på lerret
60x67
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering