Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Ruskevær

Olje på lerret
62x37
Signert nede t.v.: C. Krohg

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00