Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Åsterudtjernet, utsikt over Ringerike 1878
Olje på lerret
88x127
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1878
Vurdering
NOK 500 000–700 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Olje på lerret
88x127
Vurdering
NOK 500 000–700 000