Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Åsterudtjernet, utsikt over Ringerike 1878

Olje på lerret
88x127
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1878

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000