Munthe, Ludvig(1841-1896)
Solnedgang om vinteren
Olje på lerret
46x38
Signert nede t.v.: L Munthe.
Påtegnet med tittel på tysk på baksiden, på blindrammen: "Sonnenuntergang im Winter".
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000