Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Parti fra Soneren i Sigdal 1899
Olje på lerret
45x68
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 1899.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00