Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fra Ulvin 1889

Olje på lerret
56x43
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Ulvin. 1889.

Vurdering

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000