Krohn, Xan(1882-1959)
Utsyn fra et skip, Singapore 1920
Olje på lerret
79x57
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Xan Krohn Singapore 1920
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
79x57
Vurdering