Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Ved aftentid 1905-6

Olje på lerret
89x112
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 1905-6

Påtegnet med tittel på plakett på rammen.

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 38 000