Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Ulving, Even (1863-1952)
Høstdag Nevlunghavn

Olje på lerret
73x101
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000