Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Oda med sigarett

Olje på lerret
58x44
Usignert

PROVENIENS: Studien har vært i familien Krohgs eie opp til idag.

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000