Krohg, Christian(1852-1925)
Oda med sigarett
Olje på lerret
58x44
Usignert
PROVENIENS: Studien har vært i familien Krohgs eie opp til idag.
Vurdering
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
58x44
Usignert
Vurdering