Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Oda med sigarett

Olje på lerret
58x44
Usignert

PROVENIENS: Studien har vært i familien Krohgs eie opp til idag.

Vurdering

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000