Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Gårdstun, vinter 1894

Olje på lerret
66x100
Signert og datert nede t.v.: Gerhard Munthe 1894.

Vurdering

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00