Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Morgenstemning ved kysten 1878

Olje på lerret, oppklebet på plate
41x68
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielssen. 1878

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Morgenstemning ved Kysten Amaldus Nielsen (Christiania 1878)".

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 46 000