Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Sommeraften 1905

Olje på lerret
50x76
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen. Datert nede t.h.: 1905

Signert, datert med annen datering og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Aar 1902 "Sommeraften" af Amaldus Nielsen".

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 54 000