Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Pike med dukke
Olje på plate
68x46
Signert oppe t.h.: Heyerdahl
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
68x46
Signert oppe t.h.: Heyerdahl
Vurdering