Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Pike med dukke

Olje på plate
68x46
Signert oppe t.h.: Heyerdahl

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000