Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Bergslien, Nils (1853-1928)
Interiør med folkeliv

Olje på lerret
43x56
Signert og antagelig senere feildatert nede t.v.: N. Bergslien 1830

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000