Bergslien, Nils(1853-1928)
Interiør med folkeliv
Olje på lerret
43x56
Signert og antagelig senere feildatert nede t.v.: N. Bergslien 1830
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
43x56
Vurdering