Enger, Erling(1899-1990)
Byen 1946
Olje på lerret
88x69
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -46-
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av rammen: "Enger Byen".
Kunstnernes Hus 1946, kat.nr. 58 med tittel: "Byen".
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000