Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Enger, Erling (1899-1990)
Byen 1946

Olje på lerret
88x69
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -46-

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av rammen: "Enger Byen".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus 1946, kat.nr. 58 med tittel: "Byen".

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 25 000