Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Kvinnehode 1952

Olje på plate
22x13,5
Signert og datert nede t.v.: Arne Ekeland -52

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 000