Ekeland, Arne(1908-1994)
Kvinnehode 1952
Olje på plate
22x13,5
Signert og datert nede t.v.: Arne Ekeland -52
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 19 000
Olje på plate
22x13,5
Vurdering