Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Kvinnehode 1952

Olje på plate
22x13,5
Signert og datert nede t.v.: Arne Ekeland -52

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 19 000