Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Bleken, Håkon (1929-)
Ibsenmappe: Hedda Gabler

Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 15 er signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken 87, og nummerert nede t.v.: 79/160.

3. bind i Henrik Ibsen-serien. Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1987. Originalforpakningen medfølger merket: HG 79.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 47 000