Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Ibsenmappe: Brand

Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 15 er signert nede t.h.: Jens Johannessen, samt påtegnet og nummerert nede t.v.: EA 9/20.

2. bind i Henrik Ibsen-serien. Utgitt av: Édouard Weiss, Paris 1986. Originalforpakningen medfølger merket: BR 2 EA 9/20.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 25 000