Hansteen, Nils(1855-1912)
Mann med kløvhest ved sæter
Olje på lerret
29x47
Signert nede t.h.: Nils Hansteen
Påtegnet med utydelig tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000