Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Mann med kløvhest ved sæter

Olje på lerret
29x47
Signert nede t.h.: Nils Hansteen

Påtegnet med utydelig tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering