Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Mann med kløvhest ved sæter

Olje på lerret
29x47
Signert nede t.h.: Nils Hansteen

Påtegnet med utydelig tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 6 000