Hansteen, Nils(1855-1912)
Fra Snekkersten, Øresund 1891
Olje på lerret
61x84
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1891
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "No 63".
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000 med forbehold