Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Ørnvall, Liv (1947-)
Trapp 1991

Olje på lerret
60x43
Signert og datert nede t.v.: L. Ørnvall -91

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000