Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Frogner, Dag (1929-)
Havnen i Marseille 2001

Olje på lerret
108x87
Signert og datert nede t.h.: Dag Frogner 2001

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Dag Frogner 2001". Signert og datert to steder på baksiden av lerretet: "Dag Frogner 1999", ett av stedene er årstallet overstrøket og erstattet med 2001.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000