Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Svarte åser 1918

Olje på plate
50x55
Signert og datert nede t.v.: HS 18.

Signert på baksiden av platen: "Henrik Sörensen". Påtegnet på baksiden av platen: "National galleriet".

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering