Sørensen, Henrik(1882-1962)
Svarte åser 1918
Olje på plate
50x55
Signert og datert nede t.v.: HS 18.
Signert på baksiden av platen: "Henrik Sörensen". Påtegnet på baksiden av platen: "National galleriet".
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00