Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Svarte åser 1918

Olje på plate
50x55
Signert og datert nede t.v.: HS 18.

Signert på baksiden av platen: "Henrik Sörensen". Påtegnet på baksiden av platen: "National galleriet".

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00