Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Fra Hvalstad, Asker 1877

Blyant på gråblått papir, lysmål
23x33
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: G. M. -77. Hvalstad. Asker

Gårdstun tegnet på baksiden av arket. Signert, datert og stedsbestemt: Asker. G. Munthe -77.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering