Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Ransve, Bjørn (1944-)
Harlekin med ape 1987

Serigrafi, lysmål
68x46
Signert og datert nede t.h.: Bjørn Ransve 1987

Nummerert nede t.h.: 221/250. Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen: "Harlekin m/ape, 1987".

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering