Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Nupen, Kjell (1955-2014)
Hode 1976

Akvarell på papir
76x64
Signert og datert nede t.h.: Kjell A. Nupen 76

Påtegnet nede på arket: "Til Jostein"

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 12 500