Jorde, Lars(1865-1939)
Sør-Mesna 1933
Olje på plate
41x49
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde -33.-
Signert og påtegnet med tittel av kunsneren på baksiden av platen: "Sör-Mesna Lars Jorde".
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000