Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Ved Hindsæter 1912

Olje på lerret
63x74
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde -12

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.

Kunstnernes hus, Oslo 1933, kat. nr. 115 med tittel: "Landskap, Hindsæter".

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 19 000