Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Gjesdal, Thoralf (1903-1963)
To figurer og hund

Olje på lerret
34x41
Signert nede t.v.: T Gjesdal

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000