Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
To figurer og hund

Olje på lerret
34x41
Signert nede t.v.: T Gjesdal

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 9 000