Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Lie-Jørgensen, Thorbjørn (1900-1961)
Fra Suggelia i Herrefoss 1942

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: Th L-J 42

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Suggelia i Herrefos Th. Lie-Jörgensen 1942".

UTSTILT:

Kunst for varer.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering