Zorn, Anders(1860-1920)
Elin 1914
Radering trykket på middels tykt gulhvitt papir
29x40
Signert i platen nede t.v.: Zorn Datert i platen nede t.h.: 1914 Signert med blyant nede t.h.: Zorn
ZG 260, med tittel Elin 1913-14.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000