Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Zorn, Anders (1860-1920)
Elin 1914

Radering trykket på middels tykt gulhvitt papir
29x40
Signert i platen nede t.v.: Zorn Datert i platen nede t.h.: 1914 Signert med blyant nede t.h.: Zorn

ZG 260, med tittel Elin 1913-14.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000