Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Zorn, Anders(1860-1920)
På sanden

Radering trykket på middels tynt gulhvitt papir
30x39
Signert og datert i platen nede t.v.: Jun 1916 Zorn Signert med blyant nede t.h.: Zorn

ZG 271.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 11 500