Zorn, Anders(1860-1920)
På sanden
Radering trykket på middels tynt gulhvitt papir
30x39
Signert og datert i platen nede t.v.: Jun 1916 Zorn Signert med blyant nede t.h.: Zorn
ZG 271.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 11 500