Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Zorn, Anders (1860-1920)
På sanden

Radering trykket på middels tynt gulhvitt papir
30x39
Signert og datert i platen nede t.v.: Jun 1916 Zorn Signert med blyant nede t.h.: Zorn

ZG 271.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 500