Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap 1948
Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz. -48.
Signert på baksiden av platen: "A. Schultz". Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 4 000