Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap 1948

Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz. -48.

Signert på baksiden av platen: "A. Schultz". Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 4 000