Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Schultz, Alexander (1901-1981)
Landskap 1948

Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz. -48.

Signert på baksiden av platen: "A. Schultz". Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000