Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Vårtema i gult 1956
Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.h.: JF Michelet -56
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000