Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Vårtema i gult 1956

Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.h.: JF Michelet -56

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 6 000