Krohg, Christian(1852-1925)
Fiskere
Olje på papir, oppklebet på plate
32x51
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
32x51
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering