Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Fiskere

Olje på papir, oppklebet på plate
32x51
Signert nede t.h.: C Krohg

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000