Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Fiskere

Olje på papir, oppklebet på plate
32x51
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000