Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute ved klippekyst 1917

Olje på lerret
90x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1917

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 57 000