Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Juksefiskerne

Litografi
64x99
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 107/200. Fra 1956.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000