Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Vårnatt
Litografi
47x63,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 54/100. Påtegnet med tittel nede t.v.: "Vårnatt".
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 44 000