Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Vårnatt

Litografi
47x63,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 54/100. Påtegnet med tittel nede t.v.: "Vårnatt".

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000