Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Riis, Bendik (1911-1988)
Nordisk KroneBjerge 1945

Blyant på papir, lysmål
27x37
Signert og datert nede på arket t.h.: Herr Bendik Riis 31 december 1945.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering