Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Vinter 1952-53

Pastell på papir, oppklebet på papp
48x64
Signert nede t.h.: Bendik Riis. Datert nede t.v.: Dec. 1952. - Jan. 1953.

Antagelig oppklebet på papp av kunstneren selv. Pappen stikker ut fra arket pastellen er tegnet på fra 2 til 5 cm. Påtegnet noe utydelig øverst på arket: "5 cm v kartong fl...".

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000