Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Gullvåg, Håkon (1959-)
I stol

Olje på lerret
180x180
Signert nede t.h.: Gullvåg

Påtegnet på baksiden av lerretet: "?" og "III".

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 82 000