Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Gullvåg, Håkon (1959-)
Nattverden

Olje på plate
100x99
Signert nede t.h.: Gullvåg

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 68 000