Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Riis, Bendik(1911-1988)
Høst

Olje på lerret
85x72
Signert nede t.v.: Bendik Riis.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 50 000