Riis, Bendik(1911-1988)
Høst
Olje på lerret
85x72
Signert nede t.v.: Bendik Riis.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
85x72
Vurdering