Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Riis, Bendik (1911-1988)
Høst

Olje på lerret
85x72
Signert nede t.v.: Bendik Riis.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 50 000