Hagn, Alfred(1882-1958)
Solbadende figurer, Son 1949
Olje på plate
60x67
Signert og datert nede t.v.: Hagn -49
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Olje på plate
60x67
Vurdering
NOK 50 000