Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Hagn, Alfred(1882-1958)
Solbadende figurer, Son 1949

Olje på plate
60x67
Signert og datert nede t.v.: Hagn -49

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30