Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Askevold, Anders (1834-1900)
Budeie med kyr ved elvebredd

Olje på lerret
94x67
Signert nede t.v: A: Askevold

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 48 000