Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Askevold, Anders (1834-1900)
Ved vanningsstedet 1882

Olje på lerret
64x48
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1882.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 46 000