Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Fleurs des champs 1969

Olje på lerret
130x89
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 69

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "4. Fleurs des champs" (Engblomster) "130x88 cm. Weidemann 1969."

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 200 000