Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Fleurs des champs 1969

Olje på lerret
130x89
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 69

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "4. Fleurs des champs" (Engblomster) "130x88 cm. Weidemann 1969."

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 200 000