Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1980

Olje på lerret
80x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 75 000