Komposisjon 1980
Olje på lerret
80x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 75 000
Olje på lerret
80x70
Vurdering