Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Sparre, Victor(1919-2008)
Natt med stjerner, stjernenes natt 1993

Olje på lerret
90x117
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -93

Signert og datert, samt påtegnet med titler av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Natt med stjerner Stjernenes natt Victor Sparre -93".

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 72 000